PHP Centeri avaleht Skriptikogu Küsimuste-vastuste leht Teadete vaatamine ja saatmine Foorum - koht küsimiseks Otsingumootor Siit saad infot meie kohta

Kasutajanimi:  
  Parool: 
  Registreeri!   Unustasid salasõna?

Foorumid Programmeerimine PHP & MySQL Pisiküsimus selle kohta, mida saab uploaditud temp-failiga teha
Autor Abi Postitus Abi

savellionpetis

Postitusi: 3
Tase: 1
Olek: Offline

Hinnang: Administratiivhinnang: 5/10Administratiivhinnang: 5/10Administratiivhinnang: 5/10Administratiivhinnang: 5/10Administratiivhinnang: 5/10
Pisiküsimus selle kohta, mida saab uploaditud temp-failiga teha

Pisiküsimus ehk et pole suurt vajadust, aga ehk keegi teab kommenteerida paari sõnaga.

Et ma vaatan, et ei saa avada $_FILES['x']['tmp_name']'i, mis oleks jube mugav, siis jääks ära nime mõtlemine (noh, temp-katalooge ei taha palju kah lisada ja olemasolevad on kasutuses potentsiaalselt igal hetkel...) ja olgugi, et unikaalne nimi pole raske mingi mikrosekundi asjaga, oleks ilusam avada ja kustutada, kui olen saanud vajaliku kätte. Harimise mõttes küsin, ärge pakkuge lahendusi, et võimalikult lihtsalt move'ida. Mul midagi oli meeles php.net'i kommentaaridest, aga ei pannud tähele väga ja nüüd ei leia üles absoluutselt. Seal oli, et turvakaalutlustel ei luba PHP avada vist, aga kas saab ikka kuidagi.

Kas üldse näiteks saab PHP-d keelata salvestamast, et kui on teada, et palju mahtu ei tule, et lihtsalt kohe võtta raw päringudatast ise andmed ja siis pole kuhugi vaja salvestada midagi.

Ja veel, kui juba upload teemal, kas keegi teab, et multiple file'i teema, et kas mõni brauser toetab üldse, vist pole spetsifikatsioonis kuskil olemas, aga et ühest input kastist multiple teemat. Lihtsalt huvitab (teeks südame soojaks)... mulle nagu meenuks midagi, et väga-väga ammu kuskil isegi oli, et MULTIPLE argument lisada INPUT tag'ile... Muidu suht jama piirang, ma pean Java's tegema mingi eraldi asja, et kasutaja mugavalt >1 pildi (või terve kataloogi korraga) saaks lisada. (pilt.ee lahendus paljude 1-kaupa lisamistega on väk-väk).

02.10.2005 14:14:17 Vajutades siia näed kasutaja savellionpetis profiili
Kokku: 25955 registreerunud kasutajat, 9711 teemat, 54603 postitust.
Täna on neljapäev, 28. mai 2020. Kell on 05:23.

    Vaata selle lehe printerisõbralikku versiooni

Avaleht   -    Skriptikogu   -    Teated   -    Foorum   -    Reklaam   -    Tagasiside   -    Kasutamise reeglid

© Copyright 2002-2020 PHP Center. Kõik õigused reserveeritud.