PHP Centeri avaleht Skriptikogu Küsimuste-vastuste leht Teadete vaatamine ja saatmine Foorum - koht küsimiseks Otsingumootor Siit saad infot meie kohta

Kasutajanimi:  
  Parool: 
  Registreeri!   Unustasid salasõna?

 Skriptid (427) 

 Bannerisüsteemid
 E-kaardid
 E-maili saatmine
 E-poed
 Failihaldus
 Flash ja PHP
 Foorumid
 Jututoad
 Kalendrid
 Kalkulaatorid
 Kellad
 Klikilugejad
 Kommentaarid
 Külalisteraamatud
 Küsitlused
 Lehe turvamine
 Lingikogud
 Mängud
 Otsingusüsteemid
 Pildid ja PHP
 Shoutboxid
 Sisuhaldussüsteemid
 Statistika
 Suunamine
 Templeidisüsteemid
 Testid
 Uudised
 Uudistelistid
 Varia


 Otsing 

 

 Utiliidid 

 Kes on kus
 Kasutajate info
 Küsitlused
 PHP manuaal
 Õpetused
 Jututuba
 Lingikogu
 Lemmikskriptid


Kes peituvad PHP Centeri valmistamise taga?
Erkki Saarniit - programmeerimine, ülesehitus - kasutajanimi erkkis. Portaali disainile on oma panuse andnud Uku Sukles ja Marko Savelli. Lisaks tuleb tänada PHP Centeri kasutajat muhv, kes aitas nii mõnegi skriptijupi valmistamisel.

Mis on PHP Center?
PHP Center on PHP programmeerimisega tegelevatele ja sellega alustavatele inimestele mõeldud portaal, mis pakub kõiksuguseid PHP-ga seonduvaid lisasid. Selle eesmärgiks on aidata leida vajalikke skripte, vastuseid küsimustele ja teha selle kõige kasutamine mugavaks.

Mida PHP Center pakub?
PHP Center pakub skriptide ostmist ja müümist portaalis teenitavate punktide eest, PHP funktsioonide manuaali eestikeelseid tõlkeid, PHP alaseid õpetusi, täiuslikku kasutajatevahelist teadetevahetussüsteemi, foorumit ja palju muud. Enamuste funktsioonide kasutamiseks peab kasutaja olema registreerunud ja sisseloginud. Iga kasutaja saab muuta portaali endale käepärasemaks, kasutades valikute lehte, mis võimaldab määrata kõiksuguseid parameetreid. Esileht sisaldab uuemaid PHP Centeriga seotud uudiseid, viimaseid online-uudiseid, skriptide edetabeleid, viimati lisatud skripte ning tähtsamaid linke. Lisaks on esilehe paremas menüüs võimalik näha neid sõpradeks nimetatud kasutajaid, kes parasjagu portaalis sees on. Sõpradeks võib kasutaja määrata näiteks neid kasutajaid, kellega ta pidevamalt suhtleb. Iga kasutaja saab endale määrata oleku, mis näitab kasutaja olukorda, see on peamiselt tuntud ICQ, MSN jms teateedastusprogrammidest. Küsitlustele vastamise eest on võimalik saada punkte nagu ka portaalis surfamise, hindamise ja skriptide müügi eest. Punktisaldo lehel saab väljastada statistikat punktide saamise ja äraandmise kohta. "Kes on kus" lehelt on võimalik jälgida, kus keegi asub - iga kasutaja/külalise kohta tema asukoht ja viimase kliki tegemise aeg. Täiusliku otsingu abil on võimalik üles leida kõik, mis PHP Centeris asub.

Kuidas PHP Centeris reklaamida saab?
Reklaami saab tellida e-posti teel: erkki@center.ee. Reklaamimisel maksustatakse banneri kontaktide (näitamiste) eest, hinnad on kokkuleppelised.

Statistika
PHP Centeri külastatavuse statistikaga saate tutvuda siin.

Avaleht   -    Skriptikogu   -    Teated   -    Foorum   -    Reklaam   -    Tagasiside   -    Kasutamise reeglid

© Copyright 2002-2019 PHP Center. Kõik õigused reserveeritud.